Energy Drink misali müzik

  • 0
Masa tenisi oynuyorum eski bir arkadaşımla (beni tanıyanlar burda elemanın ismini söylediler zaten) ve bir anda Gym'de yeni bir şarkı başlıyor. Önce baslar tatsızmışcasına vuruyor, ardından geri plandan keyifli titreşimler hissediliyor. Ne zaman ki geriden gelen müzik öndeki tempoya yetişiyor, işte o zaman parça patlıyorr! Elektronik müziğin vazgeçilmezlerinden olan ses bu parça benden sorulur diyor.

Ben başlıyorum raketi havada sallamaya, bir yandan da ritme uygun zıplayıp tepinmeye. Noooluyor? Tutamıyorum kendimi. Pinpon mu çok eğlenceli, yoksa müzik mi bu kadar etkileyici. Tanrım, bu şarkı neydi acaba? Soundhound denemelerim başarısızlıkla sonuçlansa da müziğin radyo değil de cd'den çaldığını öğrenince rahatlıyorum. Kaybetmeyeceğim onu.

Aslında daha önce dinlediğim bir müzik, biliyorum... Ancak gözümün önüne koşan robotik tazılar gelmiyor bir türlü. Çölde dikilen alımlı hatunlar veya rekabet de canlanmıyor bir türlü. Mafyaya büyük bir ayıp yapıyorum hatırlayamayarak, Sweedish House Mafia'ya... Buyrun, siz de dinleyin, yorumlarınızı bekliyorum...Not: Bu dahil olmak üzere bu tür müzikleri benim hatun kişi hiç mi hiç beğenmiyor. Ama yılmak yok, gençliğimin dibine kadar bu ve bunun gibi şarkıları 'tepinerek' üst üste defalarca (ama onlarca defa) dinlemeye devam edeceğim...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.